Aanmelding AH Elzinga beachtoernooi

AH Elzinga beachtoernooi 2018

Fijn dat je wilt deelnemen aan ons beachtoernooi op 2 juni aanstaande in het sportpark Koedijkslanden op de BeachMe velden!

Vul onderstaand formulier in om je deelname te bevestigen. Heb je nog vragen of wil je meer informatie, neem dan contact op via mail oosterboervv@gmail.com of via het contactformulier op deze site onder het kopje “Contact”.

Hieronder de voorwaarden voor deelname:

  • Minimum leeftijd is 14 jaar
  • Per team minimaal twee vrouwen
  • Kosten € 20 per team
  • Opgave voor 26 mei

Naam *

E-mail *

Telefoonnummer *

Teamnaam *

Aan welk toernooi wil je deelnemen: onervarenervaren

Hoe groot is je team (minimaal 4)?

Aantal vrouwen in team (minimaal 2)?

Velden met een * zijn verplicht en nodig voor de organisatie om contact te houden en teams in te delen

Tijdens het toernooi worden foto's gemaakt voor promotie doeleinden. Uiteraard zal een selectie worden gemaakt van foto's die voor dit doel nuttig zijn. In het kader van de nieuwe privacywet, die 25 mei ingaat, willen we jouw goedkeuring om foto's van jouw team te gebruiken voor plaatsing op website en Facebook van BeachMe en VV Oosterboer

Hierbij geef ik toestemming voor het gebruik van foto's voor promotie doeleinden:

akkoordniet akkoord